Pomysłów na uatrakcyjnienie eventów oraz imprez firmowych jest wiele. Ważne, aby wybierać takie, które niosą w sobie element zaskoczenia, a jednocześnie odpowiadają zainteresowaniom uczestnikom. W tym tekście wskazujemy jakie atrakcje na eventy warto przygotować.

Fotobudka 360 na imprezach firmowych

Fotobudka 360

Fotobudka 360 to jedna z najbardziej atrakcyjnych rozrywek na eventy. Sprawdza się nie tylko podczas imprez integracyjnych, ale też na konferencjach branżowych, prezentacjach produktów oraz na targach. Obecnie wiele osób wskazuje, że trudno wyobrazić sobie imprezę firmową bez fotobudki 360. To okazja do świetnej zabawy jak również niesamowity efekt wizualny. Właśnie z tego powodu od kilku lat fotobudki 360 cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

W przypadku imprez, na których znajduje się wiele osób warto wykorzystać fotobudkę 360, która  zrobi filmik obracając się wokół filmowanej osoby. Daje to  możliwość generowania wirującego obrazu, co wygląda bardzo efektownie. Pozwala też rejestrować uczestników zabawy w każdym szczególe. W ten sposób można na długi czas uwiecznić zabawę i każdą emocję, która towarzyszy uczestnikom eventu.

Zabawa z rekwizytami na fotobudce

Rekwizyty z logo firmy i gadżety firmowe do fotobudki

Drobne upominki i gadżety z logo firmy pełnią istotną rolę w czasie imprez firmowych. Pomagają w budowaniu wizerunku firmy, a jednocześnie stanowią sposób na uatrakcyjnienie zabawy. Dzięki temu uczestnicy eventu mogą wykonywać pamiątkowe filmy. To zachęta szczególnie dla tych osób, które na co dzień raczej unikają pojawienia się przed obiektywem i potrzebują gadżetu, który dodatkowo integruje, rozśmiesza i pasuje do motywu przewodniego imprezy.

Ścianka do nagrań i zdjęć

Ścianka do nagrań to doskonały efekt wizualny! Jest dosyć prosta w montażu i stanowi doskonały sposób na zagwarantowanie dodatkowych doznań w czasie imprezy firmowej. Można na niej wykonywać również zdjęcia, a ponadto jest nośnikiem reklamy, służącej do promocji produktów, usług oraz marki.

Zabawy teambuildingowe

Jeśli chodzi o wybór zabaw integracyjnych na imprezę firmową, to, w tym zakresie, zdecydowanie poleca się zabawy teambuildingowe. W ten sposób można nie tylko ciekawie spędzić czas w grupie znajomych z pracy, ale też wspólnie wykonywać zadania, wyznaczać sobie cele oraz poznawać charaktery innych osób z zespołu. Wiele firm decyduje się na to aby oderwać pracowników od codziennych obowiązków i spędzić czas w kreatywny oraz niecodzienny sposób.

Gry sportowe w grupach

Innym pomysłem na integracyjny wyjazd zespołowy są gry sportowe, które ciekawią pracownikowi i pozwalają w atrakcyjne sposób spędzić czas. Obecnie, kiedy tak wiele mówi się o potrzebie aktywności fizycznej, to właśnie zabawy ruchowe pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym. Są też okazją, aby wyrwać się z monotonii, w jaką czasem wpada się przez ciągłą pracę i stres. Dlatego nawet proste gry sportowe są idealną okazją do oderwania się od codziennej pracy.

Muzyka na żywo

Muzyka od wieków łączy ludzi i towarzyszy im podczas ważnych wydarzeń i na co dzień. Dlaczego warto wybrać muzykę na imprezę firmową. Istotne znaczenie ma dobór repertuaru, który pozwoli na niezapomnianą zabawę, a jednocześnie będzie odzwierciedlać upodobania uczestników eventu. Tego typu rozwiązanie jest idealne wówczas kiedy poszukuje się nietuzinkowej rozrywki na wydarzenie firmowe, które ma pozostawiać po sobie niezapomniane wrażenia na długie lata.

Występy na żywo, np. standup

Wiele osób zastanawia się jak zorganizować stand up na evencie firmowym i jakie są jego zalety? Przede wszystkim jest to dobra zabawa. Wynajmując komika można spodziewać się, że impreza będzie udana i wspominana przez co najmniej kilka kolejnych lat. Tego typu show to też okazja do rozładowania stresu poprzez śmiech, wzmocnienia relacji między pracownikami i ciekawego spędzania czasu. Warto wybrać jednego ze znanych standuperów aby wiedzieć, że event na pewno się uda.

Konkursy

Firmowe imprezy integracyjne nie mogą odbyć się bez ciekawych konkursów, które są idealną okazją do złapania oddechu od codziennych obowiązków w firmie i jeszcze mocniejszego zintegrowania się zespołu. Warto zadbać o różnorodność konkursów, a także o rozgrzewki widowni, odpowiednie rekwizyty oraz dużo dobrej zabawy.

Karaoke

Dla wielu osób karaoke na imprezie to okazja do przełamania oporów i nieśmiałości. Dotyczy to nie tylko pracowników, którzy mają doskonały słuch i głos, ale również osób, które na co dzień nie śpiewają, ale chcą oderwać się i dobrze pobawić. Warto zdecydować się na karaoke z profesjonalnym Dj-em, który poprowadzi imprezę i zamieni ją w prawdziwy show muzyczny.

Pokaz dronów lub sztucznych ogni

Ciekawą atrakcją w czasie eventów firmowych jest spektakularny pokaz dronów świetlnych, który nadaje niepowtarzalny klimat każdej uroczystości, a także pokaz sztucznych ogni. Tego typu formy spędzania wolnego czasu z pewnością na długo zapadną pracownikom w pamięć.

Escape room

Escape room idealnie sprawdza się podczas imprez firmowych oraz spotkań integracyjnych. To ciekawa propozycja dla osób, które lubią filmy takie jak „Piła” i dreszczyk emocji na co dzień. To też pomysł na budowanie integracji oraz atmosfery współpracy – nie tylko w firmie, ale również poza jej siedzibą.

Pokazy kulinarne z degustacją

Pokazy kulinarne to niezwykła atrakcja na przyjęcie firmowe. Gotowanie w towarzystwie zespołu jest też okazją do tego aby spędzić czas w miłym towarzystwie.